Wypożyczalnia samochodów w Bolesławcu — kiedy skorzystać z usług?

Aurelia Nowicka 2022-11-04 0 komentarzy
Wypożyczalnia samochodów w Bolesławcu — kiedy skorzystać z usług?

Zdecydowana większość osób nie potrafiłaby funkcjonować bez prywatnego auta. Mowa głównie o kierowcach, którzy muszą dotrzeć do miejsca pracy czy odwiedź dzieci do szkoły. O ile w mieście w razie nagłej awarii samochodu, zawsze można skorzystać z komunikacji miejskiej czy zadzwonić po taksówkę, to w przypadku mieszkańców niewielkich wiosek sprawa jest znacznie bardziej skomplikowana. Tutaj wydostanie się z miejsca zamieszkania bez własnego środka transportu, jest często wręcz niemożliwe. Dlatego w razie stłuczki czy awarii samochodu, dobrze móc skorzystać z usług dealera, który wynajmuje auta (z opcją ich podstawienia w miejsce wybrane przez klienta).

Tego typu rozwiązanie sprawdzi się głównie w sytuacjach uszkodzenia pojazdu czy przetestowania określonego modelu przed podjęciem decyzji o zakupie. Kierowcy z prawem jazdy, którzy na co dzień nie użytkują własnego auta, chętnie korzystają z wypożyczalni podczas planowanego urlopu i wyjazdu z bliskimi. Oczywiście oferta jest też kierowana do właścicieli firm, w przypadku których stała flota jest wręcz wymagana.

Wypożyczalnia samochodów w Bolesławcu działająca pod nazwą INEZ proponuje na wynajem krótko- i długoterminowy pojazdy klasy C, PREMIUM, SUV i Minivan takich producentów jak Jeep, Dacia, Nissan, Peugeot czy Toyota. Na stronie zamieszczono szczegółowe warunki wynajmu oraz obowiązujące opłaty. Pracownicy pomagają również w formalnościach dotyczących organizacji samochodu zastępczego, którego koszt pokrywa sprawca wypadku lub TU.

Skomentuj wpis