Wanny

Jacek Król 2019-07-14 0 komentarzy
Wanny

Niezbędnym elementem wyposażenia każdej łazienki jest prysznic bądź wanna. Wybierając to drugie rozwiązanie, można zrobić sobie w domu prywatną przestrzeń SPA - wystarczy wlać wodę do wanny, wlać dużo pachnącego, pieniącego się płynu, a na koniec zanurzyć w kąpieli po samą szyję. To sprawdzony sposób, by skutecznie się zrelaksować i choć na chwilę zapomnieć o trudach minionego dnia.

Kompletując łazienkową armaturę, warto pomyśleć o najfunkcjonalniejszych rozwiązaniach, które sprawdzą się w codziennym użytkowaniu. Doskonale sprawdzą się oferowane na stronie  schedpol.pl wanny akrylowe z kolekcji SCHEDLINE, które wyróżniają się na tle innych sporą wytrzymałością na nacisk oraz stabilnością, a ponadto gwarantują efektywną ochronę hydroizolacyjną w strefie kąpielowej.

W toku produkcji elementów wyposażenia łazienkowego z tej linii zastosowano nowoczesne rozwiązania, np. technologię Stabilsound®. Wpływa ona niezwykle pozytywnie na komfort  kąpieli: dzięki niej woda pozostaje gorąca dłużej niż zwykle, a dźwięk spadających na powłokę armatury kropli zostaje zminimalizowany do minimum. Jest to możliwe dzięki specjalnemu nośnikowi. Ponadto każda wanna akrylowa jest elegancka i przyjemna w dotyku, a także wykończona efektownymi rantami, które nadają jej wdzięku oraz lekkości.  Dzięki przemyślanym rozwiązaniom dużo łatwiej można utrzymać ją w czystości: mycie gładkiej powierzchni i prostej konstrukcji trwa tylko chwilkę. Dostępne są różne kształty i rozmiary armatury, dzięki czemu każdy znajdzie produkt dopasowany do swoich potrzeb. 

Skomentuj wpis