Szukasz fotografa ślubnego w Lublinie?

Patryk Sadowski 2019-03-02 0 komentarzy
Szukasz fotografa ślubnego w Lublinie?

Szukasz fotografa ślubnego w Lublinie? Świetnie się składa! Zajrzyj na stronę foto-razem.pl i zapoznaj się z ofertą Roberta Tymczaka, to znany lubelski fotograf, który towarzyszył już niejednej Parze Młodej w tym najważniejszym dla niej dniu. Zlecenie na zrobienie reportażu ślubnego może obejmować:

  • przygotowania do ceremonii i błogosławieństwo rodziców
  • ceremonię w kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego
  • wesele, a jeśli para ma takie życzenie, to także i poprawiny.

Warto też zadbać o dodatkową pamiątkę i umówić się z polecanym fotografem na ślubną sesję zdjęciową w przepięknych plenerach Lublina lub też poza miastem. Wiele par chce, aby były to miejsca romantyczne i jakoś z nimi związane, np. miejsce, w którym się poznali albo miejsce pierwszej randki. Bywa też tak, że przyszli małżonkowie na co dzień nie mieszkają w Lublinie i nie mają takich ulubionych miejsc, wówczas warto zaufać fotografowi, który z pewnością zaproponuje jakieś ciekawe plenery i zadba o to, aby sesja ślubna była dla młodych niezapomnianym przeżyciem.

Jeśli chodzi o miejsca lubiane przez wiele par, to warto wymienić, np. Ogród Saski, Park Ludowy czy też Lubelskie Stare Miasto, są to idealne miejsca na plenerową sesję ślubną, a zdjęcia tam zrealizowane będą naprawdę wyjątkowe.

Poza różnymi zdjęciami zrealizowanymi podczas wielu uroczystości ślubnych, na polecanej stronie można też zobaczyć, że rekomendowane studio fotograficzne zajmuje się także wideofilmowaniem. Warto obejrzeć zamieszczone tam klipy. Jeśli macie Państwo jakieś pytania, wypełnijcie formularz kontaktowy, możecie liczyć na szybką odpowiedź.

Skomentuj wpis