Staże IT w dziedzinie Machine Learningu

Dominik Kowalczyk 2022-12-23 0 komentarzy
Staże IT w dziedzinie Machine Learningu

Algorytmy uczenia maszynowego mogą być stosowane do wielu różnych problemów. Wspomagają one proces podejmowania decyzji biznesowych, poprawiają pracę czujników identyfikacji ruchu, a nawet prowadzą samojeżdżące pojazdy. Branża dynamicznie się rozwija, dlatego rozpoczęcie kariery w tej dziedzinie wydaje się niezwykle przyszłościowym krokiem.

W jaki sposób rozwija się ML?

Jak już zostało wspomniane wcześniej, uczenie maszynowe znajduje wzorce w historii, a następnie wykorzystuje je do przewidywania nowych zdarzeń lub uzyskiwania informacji. Kluczowym elementem całego procesu jest dostarczanie odpowiednich danych. Do najczęściej wykorzystywanych metod nauki algorytmów należy klasyfikacja, regresja i klastrowanie.

Gdzie szukać możliwości rozwoju w tej branży?

Comarch to największa polska firma informatyczna, która oferuje wiele ciekawych możliwości osobom chcącym rozpocząć karierę w branży nowych technologii. Wśród propozycji znajdują się staże IT nie tylko w dziedzinie ML, ale również programowania i telekomunikacji. Uczestnicy kursów mogą liczyć na wiele benefitów, w tym płatne wolne, opiekę mentora oraz certyfikat ukończenia stażu. Przez cały okres praktyk otrzymują także wynagrodzenie. Warto udać się na stronę firmy, aby zapoznać się ze wszystkimi dostępnymi ofertami stażów, które każdego roku startują w ramach zupełnie nowej edycji. Warto pamiętać, że każdy chętny może aplikować wyłącznie na jeden profil stażowy. W razie pytań co do oferty pracownicy firmy pozostają do dyspozycji chętnych.

Skomentuj wpis