Sprawy Karne - Adwokat Katowice

Małgorzata Ziółkowska 2021-02-02 0 komentarzy
Sprawy Karne - Adwokat Katowice

Fachowe wsparcie prawnicze w sprawach karnych przynosi wiele dobrego, ponieważ niekiedy pozwala uniknąć kary. Warto podkreślić, że działania adwokatów nie ograniczają się wyłącznie do reprezentowania stron przed sądem, ponieważ zakres ich usług jest szerszy. Przede wszystkim uczestniczą oni w postępowaniach przygotowawczych, co oznacza, że pomagają w zbieraniu dowodów, które zostaną wykorzystane w przyszłości. Niekiedy biorą udział w przesłuchaniach świadków i podejrzanych.

Profesjonaliści, niezależnie od typu sprawy, podchodzą do zleceń z dużym zaangażowaniem i starają się pomagać każdemu klientowi. Dobrze wiedzą, w jakim położeniu się znajdują, dlatego robią wszystko, by wypracować porozumienie. Sprawy karne w Katowicach to specjalizacja Kancelarii Adwokackiej Marty Krajewskiej, gwarantującej atrakcyjne ceny i wsparcie prawników o obszernej wiedzy. Obowiązuje ich tajemnica zawodowa,  co oznacza, że żadne informacje im przekazywane, nigdy nie dostaną się w niepowołane ręce.

Kancelaria zajmuje się sprawami:

  • karno-skarbowymi, związanymi z wyłudzeniami podatkowymi, akcyzą czy nielegalną działalnością kantorową,
  • kryminalnymi, dotyczącymi handlu narkotykami czy rozbojów,
  • karno-gospodarczymi, na które składa się między innymi fałszowanie znaków towarowych.

Nie są jej obce również sprawy wykonawcze oraz wykroczeniowe. Składają się na nie czyny zabronione, takie jak drobne kradzieże, które z reguły są karane naganą lub grzywną. Prawnicy specjalizują się też w przyznawaniu dozorów elektronicznych oraz ubieganiu się o przerwy w odbywaniu kary.

Skomentuj wpis