Serwis Mercedesa - dlaczego w ASO?

Melania Michalak 2019-01-01 0 komentarzy
Serwis Mercedesa - dlaczego w ASO?

Centrum Duda- Cars to kompleks, w którego skład wchodzą między innymi salon oraz autoryzowany serwis Mercedesa w Poznaniu. Jest to ważny punkt na mapie miasta dla każdego posiadacza samochodu niemieckiego koncernu. Dlaczego? Ponieważ tylko tam można skorzystać z pełni możliwości, jakie oferuje firma w kontekście usług serwisowych i naprawczych.

Auta spod szyldu Mercedes-Benz są niezwykle zaawansowane, zarówno pod względem mechanicznym, jak i elektronicznym. Dlatego do ich poprawnego serwisowania, oprócz najnowocześniejszych urządzeń diagnostycznych i narzędzi naprawczych potrzeba fachowej wiedzy i dokumentacji, która dostępna jest tylko dla pracowników firmy. Najlepiej główne przewagi ASO nad lokalnym usługodawcą zaprezentować na przykładzie serwisu samochodów dostawczych. Ponieważ należą one do najciężej pracujących w całej rodzinie aut, ich serwisowanie również należy do usług tego typu. ASO Mercedes to:

  • badania techniczne — przeprowadzane przez wyspecjalizowaną kadrę przy użyciu nowoczesnych narzędzi, z możliwością naprawy "od ręki",
  • serwis opon i kompletnych kół — kompleksowa obsługa i oferta sprzedaży obejmująca oryginalne koła,
  • elektroniczna książka serwisowa — zabezpieczenie przeciwko fałszerstwom i na wypadek zgubienia,
  • Mercedes me Adapter — nowoczesna aplikacja mobilna, która dostarcza całej palety bardzo istotnych i praktycznych informacji, zarówno z trasy, jak i dotyczących sprawności poszczególnych funkcji Państwa pojazdu.

Wizytę serwisową można umówić za pośrednictwem strony internetowej duda-cars.mercedes-benz.pl.

 

Skomentuj wpis