Med-Gen Warszawa - badania genetyczne na celakię i badania na zakrzepicę.

Anastazja Zając 2019-10-21 0 komentarzy
Med-Gen Warszawa - badania genetyczne na celakię i badania na zakrzepicę.

Trombofilia, nazywana nadkrzepliwością lub zakrzepicą, jest rodzajem skłonności do choroby zakrzepowej żył (ale czasem także tętnic). Jest ona nabyta lub wrodzona, a więc przekazywana z genami, co daje już pewną wskazówkę, jak należy podejść do przeprowadzanych badań. Odczuwalne objawy chorób żył to bóle towarzyszące zarówno przemieszczaniu się, jak i staniu, a także obrzęki i zaczerwienienia skóry. Jeśli nie leczy się tego problemu, skutkiem może być nawet śmierć. Choć brzmi to niepokojąco, medycyna wychodzi naprzeciw obawom pacjentów. Leczenie jest możliwe, ale najpierw trzeba zlecić badanie na zakrzepicę w Warszawie lub innym dużym mieście, gdzie istnieje możliwość jego przeprowadzenia. Aby trombofilia pojawiła się w organizmie, musi się zbiec kilka czynników.

W przypadku zakrzepicy w nowoczesnym centrum medgen.pl stosuje się zaawansowane badania genetyczne. Są one polecane również przy podejrzeniach celiakii. Nietolerancja na gluten oznacza spory dyskomfort, ponieważ wiele popularnych produktów spożywczych zawiera ten rodzaj białka występującego w zbożu. Badanie genetyczne celiakii w Warszawie pozwala potwierdzić lub jednoznacznie wykluczyć występowanie problemu na tym tle. Na całe szczęście rozwój medycyny i rynku spożywczego sprzyja osobom cierpiącym na to charakterystyczne schorzenie. Dieta bezglutenowa jest zresztą stosowana także przez osoby, które nie cierpią na celiakię, ale szukają sposobu na zdrowe życie.

Warszawskie centrum medyczne jest otwarte na wszystkich pacjentów, których interesuje wysoka jakość nowoczesnej diagnostyki. Doświadczony i kompetentny personel gwarantuje precyzję oraz niezawodność badań, między innymi genetycznych. Warto postawić na diagnostykę, która zawczasu stwarza perspektywę udanego leczenia.

Skomentuj wpis