Kruszarka do betonu

Patryk Sadowski 2020-07-05 0 komentarzy
Kruszarka do betonu

Firma Aztech posiada w sprzedaży różne modele maszyn do obróbki i rozdrabniania kruszywa. Są to urządzenia bardzo wydajne, odporne na uderzenia oraz działanie czynników atmosferycznych.

Do wysoko efektywnych maszyn zalicza się m.in. kruszarkę walcową, której wydajność wynosi nawet do 100 ton na godzinę. Specjalna konstrukcja  sprawia, że urządzenie to nadaje się do kruszenia wtórnego i końcowego. Obróbce może być poddawany materiał o wielkości od 50 do 80 mm z czego otrzymuje się materiał o wielkości od 1 do 40 mm.

Oferowana kruszarka do betonu ma zastosowanie w przedsiębiorstwach budowlanych, żwirowniach, kamieniołomach, asfalciarniach czy zakładach zajmujących się recyklingiem odpadów. Dzięki unikalnej technologii i materiałom użytym do produkcji urządzenie bardzo dobrze radzi sobie nawet z bardzo wilgotnym surowcem. Dwa, znajdujące się w środku maszyny,  walce obracają się ku sobie, rozdrabniając kruszywo na mniejsze frakcje. Jeden z nich zamocowany jest na łożyskach ruchomych a drugi na stałych. Walce zostały wykonane z manganowej stali o grubości 8 cm, a ich powierzchnia może być płaska, ząbkowana lub ryflowana. Dzięki temu kruszarka nie blokuje się i nie niszczy się od zbyt twardych lub zawilgoconych kamieni.

Uwagę zwraca również układ automatycznego smarowania łożysk, tzw. "miękki start" czy elektroniczne zabezpieczenie przed przeciążeniem silnika. Wszystko to sprawia, że kruszarka jest nie tylko bardzo wydajnym, ergonomicznym ale również bezpiecznym, odpornym na uszkodzenia sprzętem.

Skomentuj wpis