Kiedy stosowany jest zabieg Geneo Tripollar?

Aurelia Nowicka 2023-10-30 0 komentarzy
Kiedy stosowany jest zabieg Geneo Tripollar?

Branża medycyny estetycznej od lat cieszy się sporym zainteresowaniem. Klientki salonów kosmetycznych mogą wybrać wśród mniej lub bardziej inwazyjnych zabiegów. Warto tutaj wspomnieć o innowacyjnej usłudze, podczas której stosowane jest urządzenie Geneo Tripollar wykorzystujące fale radiowe. To bezbolesny i nieinwazyjny sposób na poprawę wyglądu skóry. 

Jakie efekty daje zabieg?

Co ciekawe, zmiany na skórze są zauważalne już po pierwszej sesji, choć zalecane jest, aby poddać się co najmniej kilku zabiegom w celu podtrzymania efektów. Cera jest dotleniona i nawilżona, a zmarszczki, pory i blizny mniej widoczne. Poprawie ulega również owal twarzy. Pod wpływem emitowanego ciepła rozpoczyna się produkcja kolagenu i elastyny, co z kolei powoduje ujędrnienie skóry. Na stronie magdalenamaluje.pl przedstawiono szczegółowy opis zabiegu Geneo Tripollar wraz z pełną listą przeciwwskazań czy zaleceń pozabiegowych (m.in. nie można stosować kremów czy maseczek na twarz). 

W koszalińskim salonie kosmetycznym przeprowadzane są również inne zabiegi Geneo, m.in. Oxygeneo oraz Geneo Ultrasound (pracownik zawsze dopasowuje stosowane urządzenie i rodzaj substancji aktywnych do problemu, z którym zmaga się klient). Ponadto w gabinecie świadczone są takie usługi jak lifting rzęs, stylizacja brwi i wykonywanie makijażów okolicznościowych. 

Skomentuj wpis