Jakie szkolenie dla początkujących managerów wybrać?

Borys Lewandowski 2023-08-02 0 komentarzy
Jakie szkolenie dla początkujących managerów wybrać?

Każdy przyszły manager powinien mieć odpowiednie cechy przywódcze, które pomogą w codziennej pracy i zarządzaniu zespołem. Wiele umiejętności jest nabywanych właśnie podczas organizowanych kursów. Warszawska marka QUEST proponuje 2-dniowe szkolenie dla początkujących managerów, w czasie którego uczestnicy poznają skuteczne metody komunikacji ze współpracownikami, zasady poprawnego ustalania celów i priorytetów oraz delegowania zadań i budowania zespołu. Podczas zajęć omawiane są następujące metody działania:

  • Myślenia i Działania Systemowego (MiDS),
  • Motywacji i Konsekwencji Menedżerskiej (MiKM),
  • Mechanizmów Komunikacji Nieantagonizującej™.

Szczegółowy harmonogram 2-dniowego kursu jest dostępny na stronie. Zajęcia są prowadzone przez praktyków, którzy swoje doświadczenie menedżerskie zdobywali w kraju oraz za granicą. Zapisy odbywają się poprzez kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Oferta szkoleniowa jest skierowana do kandydatów na managera, brygadzistów oraz kierowników niższego szczebla. 

Dlaczego osoby na stanowiskach kierowniczych powinny brać udział w kursach?

Menedżerzy muszą stale podnosić swoje kompetencje oraz poznawać nowe techniki zarządzania zasobami ludzkimi i czasem pracy. Kolejne warsztaty i wymiana doświadczeń z innymi uczestnikami pozwala stać się jeszcze skuteczniejszym liderem, co przekłada się na efektywność i motywację całego zespołu. Ponadto w wielu branżach wymagane jest, aby na bieżąco śledzić zmieniające się trendy czy najnowsze metody stosowane w danym biznesie. 

Skomentuj wpis