Jaki fotograf ślubny ze Szczecina wykonuje zdjęcia z drona?

Melania Michalak 2022-06-27 0 komentarzy
Jaki fotograf ślubny ze Szczecina wykonuje zdjęcia z drona?

Nawet jeśli sesja zaplanowana jest tylko na pobliskich, zaledwie kilkusetmetrowych wzniesieniach, w podręcznym neseserze fotografa powinien znajdować się dron. Taki sprzęt pozwoli utworzyć efektowne kadry z lotu ptaka, a także, jeśli usługa obejmuje taką opcję, nagrać filmiki pozwalające na przybliżenia i oddalenia. Po odpowiednim zmontowaniu i dodaniu muzyki takie ujęcia doskonale oddają piękno otoczenia, na którego tle można podziwiać też młodą parę.

Wielofunkcyjny dron znajduje się na wyposażeniu pracowników Strefy Twórczej Fotografii. Jest to firma z siedzibą w Szczecinie (dokładnie ścisłym centrum miasta), której kadra zaprasza do zapoznania się z przygotowaną ofertą. Lista dostępnych świadczeń jest opublikowana online. Istnieje też możliwość ich personalizacji. Przebieg usługi jest każdorazowo omawiany z klientem przed rozpoczęciem realizacji. Fotograf ślubny ze Szczecina najpierw wysłuchuje, jakie oczekiwania ma zlecający, a następnie przestawia dostępne możliwości ich wykonania.

Studio obsługuje osoby pragnące przeprowadzić sesję w kameralnych warunkach (np. plenery dla zakochanych, ciążowe, dla niemowląt, rodzinne). Pracownicy zapraszają też do kontaktu zleceniodawców, którzy poszukują fotografa bądź kamerzysty na ślub, wesele lub innego rodzaju przyjęcie okolicznościowe. Gwarantują profesjonalne podejście do każdej realizacji, bez względu na miejsce, czas czy ilość bawiących się osób. Polecają się także jako obsługa imprez dla dzieci. Oferta obejmuje również wynajem fotobudki.

Skomentuj wpis