Jaka odżywka do włosów farbowanych przywróci ich miękkość?

Daniel Malinowski 2023-08-27 0 komentarzy
Jaka odżywka do włosów farbowanych przywróci ich miękkość?

Wiele kobiet nie wyobraża sobie siwizny na swoich skroniach, dlatego dość często korzysta z usług fryzjerskich, polegających na rozjaśnianiu czy farbowaniu włosów. Zabiegi takie nie są obojętne dla włosów i w stosunkowo krótkim czasie można zauważyć, że już nie błyszczą, zaczynają wypadać, a ich końcówki się rozdwajają. 

Farbując włosy, trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że niszczy się ich naturalną strukturę i można się spodziewać także innych problemów poza wymienionymi. Dlatego, chcąc cieszyć się efektowną fryzurą, należy skorzystać z dobrodziejstw natury zawartych w wielu cenionych kosmetykach.

Wysokiej jakości produkty, na które warto zwrócić uwagę, można znaleźć na stronie soflow.pl. Wytwarza je firma wykorzystująca mnóstwo surowców pochodzących z natury oraz nowoczesne technologie. Jej wyroby, przeznaczone nie tylko do włosów, ale też do twarzy i ciała:

  • cechują się skutecznością działania,
  • nie zawierają żadnych substancji chemicznych,
  • są delikatne dla skóry,
  • nie wywołują podrażnień.

Jednym z produktów, na które z pewnością warto zwrócić uwagę, jest odżywka do włosów farbowanych. Jej zadaniem jest wzmocnienie i odżywienie zniszczonych włosów. Nie tylko odbudowuje je od wewnątrz, wnikając w ich głąb, ale też przedłuża trwałość koloru.

Do produkcji tej odżywki wykorzystuje się ekstrakt z jeżyn i różeńca górskiego, olej z pestek śliwy oraz estry z jojoby. Dzięki tym składnikom włosy stają się miękkie, nawilżone, lśniące i łatwo się rozczesują. Ten niezwykle skuteczny produkt zawierający też przeciwutleniacz działa wzmacniająco i regenerująco. Poza odżywką w serii tej jest również szampon i maska o podobnym działaniu. Wytwarza się je ze starannie wyselekcjonowanych, naturalnych surowców. Opis tych produktów i sposób ich stosowania można znaleźć na stronie sklepu. 

Skomentuj wpis