Jaka firma wykonuje hale magazynowe na wymiar?

Aurelia Nowicka 2022-08-03 0 komentarzy
Jaka firma wykonuje hale magazynowe na wymiar?

Rozwiązaniem, z którego korzystają coraz częściej właściciele firm transportowych oraz działających w szeroko rozumianej logistyce, są wykonywane na wymiar konstrukcje ze stali. Można je w prosty sposób zaadaptować, tworząc z nich nie tylko hale magazynowe, ale także przestrzenie załadunkowe, strefy produkcyjne oraz miejsca do garażowania floty i sprzętu.

Firmą, która dostrzega od lat zapotrzebowanie na tego typu obiekty i stara się w jak najpełniejszy sposób na nie odpowiedzieć, jest SOLID HALE Sp. z o.o. To wykonawca dbający o każdy aspekt powstawania stalowej konstrukcji, począwszy od projektu, poprzez wykonanie fundamentu, postawienie ścian, aż po zadaszenie. Istnieje możliwość wyboru hali ocieplonej.

Wykorzystywana w realizacjach stal to wysokojakościowy, odpowiednio zaimpregnowany materiał, który z powodzeniem przetrwa wiele lat. Można go podawać dezynfekcji i odkażaniu, co jest istotne zwłaszcza w sytuacji, gdy taka konstrukcja stalowa będzie wykorzystywana do przechowywania produktów wymagających sterylnych warunków, na przykład żywności.

Kadra może dostarczyć zamówienie na terenie całego kraju. Zaprasza też do kontaktu rolników i hodowców, którzy poszukują sprawdzonych i tanich rozwiązań pozwalających na rozwój gospodarstw. Hale można zaadaptować pod obory, a także magazyny z paszą.

Skomentuj wpis