Auto pomoc w Poznaniu

Radosław Jankowski 2021-09-14 0 komentarzy
Auto pomoc w Poznaniu

Nie ma samochodów niezawodnych i każdy, nawet najnowocześniejszy pojazd może ulec awarii. W takim przypadku dobrym pomysłem jest skontaktowanie się z renomowaną firmą Hol-Max Robert Pietrzyk.

Podmiot oferuje profesjonalną autopomoc w Poznaniu oraz okolicznych miejscowościach. We flocie znajduje się nowoczesna laweta oraz autolaweta dostosowane do transportu pojazdów o masie nawet 12 ton. Poza samochodami osobowymi pracownicy holują lub przewożą na lawecie samochody dostawcze, ciężarowe, quady, maszyny rolnicze, sprzęt budowlany, więc z usług firmy mogą skorzystać również przedsiębiorcy. Autolaweta może zabrać pięciu dodatkowych pasażerów. Fachowcy dysponuje zestawem narzędzi i naprawią drobne usterki na miejscu, wymienią koło czy wypompują źle dobrane paliwo. Uczestnicy kolizji drogowych, którzy chcą uzyskać szybko odszkodowanie oraz samochód zastępczy z OC sprawcy wypadku, mogą skorzystać z pomocy pracowników. Specjaliści szybko i bezproblemowo dopełnią wszystkie formalności.

Z pewnością wielu klientów zainteresuje fakt, że firma zajmuje się również transportowaniem samochodów na terenie Polski oraz innych krajów europejskich. Kierowcy bezpiecznie sprowadzą auto kupione za granicą czy wywiozą z Polski pojazd, który ma trafić do nowego kraju zamieszkania zleceniodawcy.

Koszt usług zależy od różnych czynników, między innymi odległości, rodzaju pojazdu i jego stopnia uszkodzenia, potrzebnego sprzętu. Dokładny kosztorys zostanie przygotowany po zapoznaniu się z sytuacją. Skorzystanie z oferty tej renomowanej firmy to dobra decyzja.

Skomentuj wpis