Apteka otwarta w niedzielę niehandlową w Ełku

Anna Pietrzak 2018-12-20 0 komentarzy
Apteka otwarta w niedzielę niehandlową w Ełku

Apteka to miejsce, z którego, częściej bądź rzadziej, korzystają wszyscy. Ludzie bardzo cenią sobie, jeśli w pobliżu miejsca ich zamieszkania, znajdują się punkty, świadczące takie właśnie usługi.

Świadomi tego typu potrzeb, są właściciele ogólnopolskiej sieci aptek, Gemini. Ich apteki zlokalizowane są w wielu polskich miastach. Co więcej, szukając lokali na ich siedziby stacjonarne, pod uwagę brane są właśnie duże osiedla mieszkalne, centra miast, okolice centrów handlowych, czy głównych ulic.

Miejscem, często odwiedzanym przez zadowolonych klientów, jest ełcka apteka, mieszcząca się przy ulicy Armii Krajowej 19. Oferuje ona następujące godziny pracy:

  • od poniedziałku do piątku w godzinach od 08.00 do 20.00
  • w soboty w godzinach 08.00 do 18.00
  • w niedziele w godzinach od 09.00 do 15.00

Ogromnym atutem jest dostępność apteki w niedziele. Większość sklepów i punktów jest wtedy bowiem zamknięta, co sprawia trudności w zakupieniu niezbędnych artykułów. W Ełku ten problem został rozwiązany.

Przychodząc do którejkolwiek z filii aptek Gemini, konsumenci mogą liczyć na profesjonalną obsługę. Farmaceuci są osobami sprawdzonymi i posiadającymi niemałą wiedzę z dziedziny farmacji i kosmetologii. Klienci otrzymują od nich cenne porady i wskazówki, które nigdy nie zawodzą. 

Dla osób ceniących sobie jeszcze większą wygodę, stworzono także aptekę internetową. Działa ona przez całą dobę i zapewnia bardzo szybką wysyłkę wszystkich zamówionych produktów. Koszty wysyłki są również przystępne dla każdej kieszeni. 

 

Skomentuj wpis