Apteka Lubin

Anna Pietrzak 2019-10-24 0 komentarzy
Apteka Lubin

Apteki Gemini to sieć stacjonarnych aptek zlokalizowanych na terenie całej Polski. Dzięki rozwojowi na polskim rynku w coraz to większej ilości miasteczek i mniejszych miejscowości można spotkać się z lokalnymi placówkami. Takie podejście do klienta poskutkowało dużym zainteresowaniem oraz zaufaniem ze strony osób potrzebujących comiesięcznych dostępów do określonych leków, jak i tych, którzy potrzebują sporadycznie zrobić zakupy w aptece.

Jeden spośród licznych lokali na terenie kraju, który znajduje się w Lubinie jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-20:00 oraz w sobotę od 09:00-18:00. W niedzielę apteka jest nieczynna. Pod adresem ulica Kościuszki 13 będzie można nie tylko dokonać zakupu medykamentów, ale również poradzić się w przypadku różnych zamienników, produktów medycznych, jak i zastosowania ich. Każdy z farmaceutów posiada odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie, które potrzebne jest do kompleksowej obsługi klienta na najwyższym poziomie.

Apteka w Lubinie jest zawsze uzupełniana o nowości pośród leków oraz suplementów, jak i artykułów medycznych. Jednak na półkach znajdują się również produkty, które od lat są przepisywane przez lekarzy, dzięki czemu w przystępnej cenie będzie można zaopatrzyć swoją domową apteczkę. Pod adresem online apteki znajduje się stały dostęp do swojego konta, z którego można zamówić potrzebne artykuły. E-apteka pozwala na zakupy w każdej wolnej chwili- 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Rejestracja jest szybka, a podane dane wykorzystuje się jedynie do sprawnej wysyłki.

Skomentuj wpis