Dowiedz się czegoś nowego z blogiem biznesowym
gora-chrobrego.pl

Rational - konwekcyjny rational

Patryk Sadowski 2018-12-04 0 komentarzy
Wpis

Z tego powodu, oferta dostępna na premiumgastro.pl pełna jest zaawansowanych urządzeń, takich jak na przykład piec konwekcyjny Rational. To nowoczesne urządzenie kuchenne posiada szereg zalet, które znacząco wpływają na komfort pracy, szczególnie w dużych, obleganych restauracjach o szerokim menu.

Przede wszystkim piece z linii CombiMaster odznaczają się niemal nieograniczonymi możliwościami w przygotowywaniu potraw. Zaczynając od smażenia, przez grillowanie aż po gotowaniu na parze — proponowany produkt sprawdza się doskonale w każdym rodzaju kuchni i przy wszystkich składnikach.

Jeszcze istotniejszym jest fakt, że prócz automatyzacji, proponowany piec wyposażony jest w zaawansowane oprogramowanie, które doskonale uzupełnia wiedzę i umiejętności kucharza, umożliwiając dostosowanie programu do rodzaju dania, przy przygotować je w taki sposób, który zapewni maksimum smaku i aromatu przy zachowaniu jak największej ilości wartości odżywczych minerałów i witamin.

Urządzenie marki Rational charakteryzuje się również ergonomiczną konstrukcją i zaawansowanymi systemami czyszczenia. Bardzo duża funkcjonalność na stosunkowo niewielkiej powierzchni, która pozwala w dodatku zrezygnować z części konwencjonalnych narzędzi, stanowi rozwiązanie, które pozwala oszczędzić nie tylko czas, ale także wolną przestrzeń. Natomiast czujniki i samoczyszczący program pracy to z kolei gwarancja łatwej i bezproblemowej konserwacji. Szeroka oferta obejmuje modele zasilane prądem lub gazem, w różnych rozmiarach, które umożliwiają precyzyjne dopasowanie sprzętu do potrzeb Państwa kuchni.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!