Dowiedz się czegoś nowego z blogiem biznesowym
gora-chrobrego.pl

Dzisiejsze trendy weselne

Radosław Jankowski 2018-10-18 0 komentarzy
Wpis

Dużą popularnością cieszą się obecnie ręcznie wykonane zaproszenia na ślub z Łodzi, które posiadają eleganckie zdobienia w postaci subtelnych wzorów kwiatowych, ciekawych motywów ptaszków, wytłaczanych ornamentów lub starannie zawiązanych kokardek. Takie zaproszenia łączą tradycję z nowoczesnością, bowiem mimo iż są hand made, zostały wykonane z użyciem najnowszych technologii oraz precyzyjnej obróbki introligatorskiej. Największe zainteresowanie par wzbudzają wzory z serii retro, a także z kolekcji subtelnej i romantycznej. 

Oprócz zaproszeń ważnym elementem oprawy weselnej są winietki dla gości, które pełnią praktyczną funkcję, jaką jest wyznaczenie miejsca każdej obecnej na przyjęciu osobie. Dzięki spersonalizowanym winietkom każdy bez problemu odnajdzie swoje miejsce przy stole. Te weselne wizytówki powinny być wykonane z trwałego papieru, aby nie uległy szybko zniszczeniu, np. w wyniku nieoczekiwanego zmoczenia ich wodą. Nie bez znaczenia jest również ich aspekt dekoracyjny. Młode pary najczęściej decydują się na serie z motywem serca, wzorem roślinnym lub ozdobione barwną wstążką.

Szeroki wybór wzorów karteczek imiennych na stół weselny oraz zaproszeń na ślub w atrakcyjnych cenach oferuje sklep Peggy Brown z Łodzi, który dba o najwyższą jakość oprawy weselnej, tworząc na zamówienie klientów estetyczne, modne i przydatne gadżety. W jego ofercie można znaleźć też takie, wpisujące się w aktualne trendy weselne drobiazgi, jak: zawieszki na alkohol, menu weselne, przypinki dla gości oraz podziękowania za przybycie. 

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!