Dowiedz się czegoś nowego z blogiem biznesowym
gora-chrobrego.pl

Biotebal - Polecane tabletki na zdrowe i piękne włosy

Dominik Kowalczyk 2019-03-13 0 komentarzy
Wpis

Rozwiązaniem są tabletki Biotebal, które uzupełniają niedobór biotyny, witaminy z grupy B, odpowiedzialnej za gęstość i wygląd włosów. Zawierają maksymalną dawkę 5 mg, co zapewnia szybki i trwały efekt.

Parę słów o biotynie

To słowo pochodzi z greki, gdzie "biotos" oznacza "życie". Nazywa się ją również witaminą H. Ludzkie ciało jej potrzebuje, aby zamienić składniki odżywcze w energię, potrzebną do codziennego funkcjonowania. Jest rozpuszczalna w wodzie, więc ciężko ją przedawkować. Nadmiar biotyny organizm usuwa sam z moczem. Poza tym biotyna odpowiada za zdrowie skóry, włosów, oczu, wątroby i układu nerwowego. Niedobór biotyny objawia się nadmierną utratą włosów i czerwoną wysypką na skalpie.

Biotebal pomaga na wypadanie włosów

Na ten problem często narzekają kobiety w wieku rozrodczym oraz mężczyźni z rodzinną historią łysienia. U kobiet włosy zaczynają wypadać w nadmiarze pod wpływem zmian hormonalnych związanych z ciążą albo nadmiarem testosteronu (występującej m.in. w chorobie policystycznych jajników). U mężczyzn problem od początku jest związany z tym męskim hormonem. Nadmierna utrata włosów grozi obydwu płciom również w wypadku dużego stresu. W takim wypadku może trwać nawet 3 miesiące i ciężko jest ją zatrzymać. Pomóc mogą biotebal  tabletki, które są łatwe do połknięcia, a jedno opakowanie starcza na cały miesiąc. Produkt leczniczy zwiększa produkcję keratyny, która jest podstawowym budulcem w ludzkim organizmie.

Biotebal można znaleźć na stronie firmy Apteka w Sieci, gdzie można poczytać o nim i przekonać się na własne oczy, że jest skuteczny i bezpieczny.

 

 

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!